TYMIANOVÉ PRODUKTY

 Domáce produkty / chella1209

5,00€

Som rada, že Vám tymianové výrobky pomáhaju tak som pre Vás pripravila 3 kombináciu výrobkov aby sme boli rýchlo fit, keď na nás niečo polezie . A teda nie je teraz toho malo, každý druhý chorý.
V ponuke buď samostatný:
1/ Tymiánový olej-podporuje imunitu,lieči infekcie na prieduškách,ktoré spôsobujú časté prechladnutie alebo kašeľ.
Olej uľahčuje dýchanie, upokojuje kašeľ, pomáha pri nádche. Všeobecne je prechladnutie spôsobené viac ako 200 rôznymi vírusmi, ktoré môžu napadnúť hornú časť dýchacích ciest a sú rozptýlené vo vzduchu. Tymiánový olej zabíja infekcie, znižuje úzkosť, zbavuje telo toxínov a lieči nespavosť bez liekov, čo je dokonalým prírodným prostriedkom pre bežné prechladnutie či nádchu.
2/Tymiánovy balzam- má výrazné antibakteriálne účinky. V kombinácii s eukalyptom blahodárne pôsobí na horné dýchacie cesty, uvoľňuje hlieny a podporuje ich vykašliavanie. Mažeme nosné sliznice a hruď, pri nespavosti aj spánky. Masť pôsobí protizápalovo, prekrvujúco a ukľudňujúco na pľúca, nervy a pokožku.
3/Tymianový sirup-Výživový doplnok.
Tymianový sirup obsahuje vysoký podiel extraktu z vňate tymianu obyčajného, svojimi ukľudňujucími účinkami pôsobi na horné dýchacie cesty v prípade podráždenia.
Používame v prípade, že nie sme alergický na tymian.
Tymianový olej 50m-10.90€, Tymianový balzam 30ml-5€,35ml-6€, tymianový sirup- 100ml-6€…..ako set výhodnejšia cena ,podľa veľkosti balzamu, čiže 20-21€

  • Listing ID: 7476
  • Vecičky podľa témy: Domáce produkty
Contact details

 maja7874@azet.sk

Contact listing owner

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *