KALÍSIA VOŇAVÁ-ZLATO PRÍRODY

 Doplnky / chella1209

25,90€

1/ TINKTÚRA: NA CIEVNY SYSTÉM…..Podpora srdca, cievneho a žilového systému, profylaxia aterosklerózy, zníženie vysokého tlaku, syndróm chronickej únavy.
2 /TINKTÚRA …….RAKOVINA-Onkologické ochorenie
aj preventívne užívanie/vysvetlím/
ZOZNAM NA ČO VŠETKO JE RASTLINKA UŽITOČNÁ :
Používa sa pri rôznych typoch alergií, pri zvýšenej lámavosti kapilár, pri zápalovom ochorení obličiek, niektorých kardiovaskulárnych a infekčných ochoreniach. Vylučuje toxické látky z organizmu, lieči narušenú činnosť močového mechúra, žalúdočné a dvanástnikové vredy, pôsobí žlčopudne, lieči ochorenia prostaty, má silný protirakovinový účinok, pretože brzdí nárast rakovinových buniek.
Zmierňuje aj Alzheimerovu chorobu, Parkinsonovu chorobu, roztrúsenú sklerózu, artrózu, arytmiu, bakteriálne a vírusové ochorenia, bolesti kĺbov, bolesti chrbtice, bolesti uší, zápal nosových mandlí, bolesti zubov, zápaly ďasien, bradavice, Crohnovu chorobu, reguluje hnačky a zápchy, cysty v pŕs, semenníku, odstraňuje opuchy, cukrovku, lieči vysoké horúčky, kašeľ, bolesti v krku, chrípku, angínu, lymfatické cesty, stimuluje imunitný systém, rozpúšťa malé obličkové kamene a piesok, mykotické ochorenia, omladzuje bunky a spomaľuje starnutie, lieči ostrohy, pálenie záhy, podporuje srdce, cievny a žilový systém, znižuje vysoký krvný tlak, odstraňuje syndróm chronickej únavy, polypy v nose, polypy v črevách a v žlčníku, lieči očný šedý zákal a znižuje dioptrie, pomáha komplexne vyčistiť organizmus, lieči slinivku, zápaly žalúdka, dvanástnika, endokrinný systém, zápal priedušiek, žlčníkové kamene.
Veľmi dobré výsledky dosahuje pri likvidácii myómov, cýst, aj u rakoviny ženských pohlavných orgánov, maternice, vaječníkov, prsníka, pľúc, štítnej žľazy, žalúdka a konečníka. Používa sa na liečbu očných a infekčných ochorení, dermatóz, má antibakteriálne a protisklerotické účinky. Pomáha pri chorobách sleziny, pri bronchiálnej astme a pri pľúcnych chorobách. Hojí rany, popáleniny a zranenia. Pôsobí rýchlo proti bolestiam hlavy, na migrény, pri vredoch.
#zdravie
#krása
#bylinkovotinktúry
#príroda
#domácalekareň
#tinktúry
#sójovésviečky
tu si môžete prečítať aj viac info hlavne v akej cene sa pohybuje tinktúra z Kalísie voňavej….
https://www.e-shop.vivatnatura.sk/kalisia-vonava…
cena v eshope 50ml…..32.90€
ale u nás presný postup výroby je od liečiteľa, ktorý už žiaľ nežije/ nie je to len o naložení do liehu a tú možnosť má málo ludí.
/Ďakujem týmto za túto informáciu a možnosť spracovania správnej tinktúry/
u nás v bylinkovo…..100ml……..25.90€ AKCIA ….plná cena neskor 35€

  • Listing ID: 6055
  • Veľkosť, rozmer: 100ML
  • Poštovné: 2.90 pošta po úhrade na účet,alebo dobierkou ,kde sa potom upravuje ale cena pošty
  • Vecičky podľa témy: Domáce produkty
Contact details

Trenčiansky kraj maja7874@azet.sk

Contact listing owner

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *